Puiki kelionė

Gegužės 20 dieną Kairiškių pagrindinės mokyklos didelis būrys moksleivių ir juos lydinčių mokytojų vyko į pažintinę ekskursiją po Vilnių. Pirmiausiai apsilankėme LR Seime, kur mus maloniai pasitiko Seimo narys S. Bucevičius.  Gidė glaustai papasakojo apie Seimo svarbą ir struktūrą, tada pasivaikščiojome po kelis jo aukštus. Ji supažindino su Seimo istorija, parlamentarų darbu. Apžiūrėjome Kovo 11-osios, spaudos konferencijų, svečių priėmimo sales bei  Seimo galerijoje veikiančią parodą. Turėjome galimybę ne tik palyginti naująją ir senąją plenarinių posėdžių sales, bet ir pabuvoti pačiame posėdyje. Posėdžiavo seimūnai naujoje modernioje ir praktiškoje salėje, tačiau senoji  mums pasirodė jaukesnė. Nustebino faktas, kad  be 141 seimo nario, parlamente dirba dar keli šimtai kitų darbuotojų. Esame dėkingi  seimo nario padėjėjai  R.Seniūnienei, kad galėjome iš arčiau pažvelgti į Lietuvos istoriją ir apsilankyti vienoje svarbiausių šalies įstaigų, kurioje bent kartą turėtų apsilankyti kiekvienas.

Ekskursija po Vilnių neįsivaizduojama be šių miesto miesto simbolių – Katedros bei Gedimino pilies. Pasivaikščioję  Gedimino prospektu, apžiūrėję Katedrą, moderniu funikulieriumi pakilome į Gedimino kalną,  nuo kurio grožėjomės nuostabia Lietuvos sostinės panorama.

Vėliau  lankėmės  TV bokšte -  viename  iš aukščiausių Rytų Europos statinių. Mums pasisekė – buvo labai graži ir giedra diena, tad Vilniaus ir jo apylinkių panoramą galėjome matyti 50 km spinduliu. Pasivaišinę viršutiniame pastato žiede įrengtoje kavinėje „Paukščių takas“ , kupini malonių įspūdžių, geros nuotaikos išvykome link namų.

Žemiau pateiktos akimirkos iš visos kelionės.

Seime

Prie Gedimino pilies

Prie Televizijos bokšto

Prie NEORIMOS autobuso, vežusio į sostinę...