,,DAROM 2010“ Kairiškiuose

Balandžio 16 dieną, penktadienį, mes, Papilės Simono Daukanto gimnazijos  Kairiškių skyriaus mokiniai dalyvavome  akcijoje „Darom 2010“. Po pamokų su auklėtojais ir mokytojais išsiruošėme į  mums paskirtas zonas. Išsidaliję maišus, nuoširdžiai kibome į darbą - rinkome šiukšles visame Kairiškių kaime. Rinkome ir  stebėjomės, kiek šiukšlių žmonės palieka pakelėse, pievose, netgi prie savo kiemų. Mes jas visas surinkome. Konteinerius užpildėme kaip mat, o prie šiukšlių jų atsirado didelė maišų krūva. Darbo turėjome visi – ir pirmokai, ir dešimtokai. Visai nepavargome, atvirkščiai – jautėmės naudingi savo gimtajam kaimeliui. Parėjusius į mokyklą, mus pasitiko maloni mokyklos vedėjos staigmena -  padėka už pilietiškumą ir ledai.  Išsiskirstėme namo nutarę, kad parėję tvarkysime savo kiemus.

Jaunieji mokyklos žurnalistai